Sokolov je po dvou kolech bez bodu. Co na to kouč Horváth?

5. srpen 2017 | 11:56
Ilustrační smímek. Foto: archiv FK Baník Sokolov/fksokolov.czIlustrační smímek. Foto: archiv FK Baník Sokolov/fksokolov.cz

ÚSTÍ N.L. - V minulé sezóně se fotbalisté Baníku Sokolov na poslední chvíli zachránili před pádem do třetí ligy. A soudě podle výsledků z úvodu nového ročníku to na lepší zítřky nevypadá ani letos.

Reklama

Sokolov po porážce ve Vlašimi 1:2 prohrál stejným výsledkem i v Ústí nad Labem. O remízu přišel v 84. minutě po zásahu domácího Martina Jindráčka. Co naplat, že byl Baník v zápase možná lepším týmem, když domů odjel opět bez bodového zisku.

Byli jsme lepším týmem a měli více střeleckých příležitostí, ale bohužel jsme nebodovali. Ze dvou střel na branku jsme dostali dva góly, a proto znovu nemáme ani body. Mužstvo ale odehrálo dobrý zápas a o body jsme přišli individuálními chybami. Po dvou zápasech tak nemáme ani bod, což není příjemná situace," tvrdil po utkání trenér Baníku Pavel Horváth.

"Zůstanu optimistický. Měli jsme více šancí, ale prohráli jsme. Takový fotbal umí být," dodával "Horvi".

Horváth zažil souboj proti Jiřímu Skálovi, se kterým hrával jako spoluhráč v Teplicích a v Plzni ho vedl Skála jako asistent trenéra Pavla Vrby. "Před zápasem jsme se bavili, ale během utkání jsme se soustředili na hru našich týmů," vysvětlil Horváth, který často vybíhal během duelu ze střídačky skoro až na hřiště a emotivně radil svým svěřencům.

"Snažím se být s klukama a poradit jim nějakým postřehem," zůstal v klidu populární Horváth, který byl hlavní atrakcí pro fanoušky domácího Ústí, kteří se s ním po duelu dlouho fotili a žádali o podpis.


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Dítě u Lokte zemřelo po pádu ze skály

Dítě u Lokte zemřelo po pádu ze skály

8/8 / AKTUALITY / LOKET NAD OHŘÍ - Tragická událost se stala u Lokte. Dívka (13) spadla ze skály. Utrpěla smrtelná zranění při pádu ze skály z výšky asi osmi metrů.


Sokolov je po dvou kolech bez bodu. Co na to kouč Horváth?

Sokolov je po dvou kolech bez bodu. Co na to kouč Horváth?

5/8 / FK SOKOLOV / ÚSTÍ N.L. - V minulé sezóně se fotbalisté Baníku Sokolov na poslední chvíli zachránili před pádem do třetí ligy. A soudě podle výsledků z úvodu nového ročníku to na lepší zítřky nevypadá ani letos.


Obchvat Sokolova se zpozdí o rok

Obchvat Sokolova se zpozdí o rok

2/8 / AKTUALITY / SOKOLOV - Obyvatelé Sokolova si na dostavbu západního obchvatu budou muset počkat ještě rok. O takovou dobu se totiž pravděpodobně zpozdí výstavba.


Sokolov se těší na start druhé ligy. Kam tým dovede Pavel Horváth?

Sokolov se těší na start druhé ligy. Kam tým dovede Pavel Horváth?

27/7 / FK SOKOLOV / SOKOLOV - S dobrou náladou vzhlížejí fotbalisté Sokolova k novému ročníku Fotbalové národní ligy. Tým, který se v minulém ročníku těsně zachránil před pádem do třetí ligy, by měl pozvednout nový trenér Pavel Horváth.
ZápadočeskýDeník.cz Novinky v regionech

Plzeňsko, Rokycansko, Klatovsko, Domažlicko, Tachovsko, Karlovarsko, Sokolovsko, Chebsko


MojeSokolovsko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Kde se diskutuje?

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeSokolovsko.cz na Facebooku


Redakce MojeSokolovsko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!